News News

News

Deli Hayaller Official Video

May 22, 2020

“Deli Hayaller” için dinleyicim ile birlikte hazıladığımız video klip yayında!
COVID-19 (Koronavirüs) pandemisi nedeniyle yaşadığımız “evde kal” günlerinde dinleyicim ile birlikte bir klip hazırladık. Herkesin şarkıyı söylerken veya çalarken instagram üzerinden paylaştığı videolarını kendi görüntülerim ile montajlayıp videoyu oluşturduk. Bu video dinleyicim ile birbirimize verdiğimiz, bize gelecekte bu günlerden anı olarak kalacak bir hediyedir! 🙂
İzlemek için lütfen “buraya tıklayın”

“Deli Hayaller” 8 Mayısta yayında!!

April 27, 2020

Merhaba!

Uzun zaman sonra yeni bir single yayınlıyorum ve sizlerle tekrar yeni bir şarkı paylaşıyor olmak benim için çok heyecan verici!

Deli Hayaller’i COVID-19 salgını esnasında evde kalma uygulaması sürecinde yazdım. Salgının en büyük darbesi aslında bireysel tabanda oldu. Bu belirsizlikte umudumuzu ve hayallerimizi yitirmeye başladık. Eğer hayallerimizden vazgeçip umudumuzu yitirirsek işte o zaman gerçekten yenilmiş oluruz ve ancak umut ve hayallerimize hep birlikte sarıldığımızda bu küresel krizden en az zararla çıkabileceğiz.

Hepimizin “deli” diye nitelendirebileceği hayalleri var. Bu hayaller kendimizden daha büyük ve gerçekleştirilemez gibi gözükse de işin gerçeği, o hayalleri kurabiliyorsak gerçekleştirebiliriz de! Single’ın kapak tasarımında da betimlendiği gibi, küçücük kayığında herhangi bir kişi yıldızlı bir gecede umuduna güvenip koca bir okyanusa açılabilir. Bu dünyayı bu inanç ve cesaretle kurduk ve aynı umutlarla yaşatmaya devam edeceğiz.

“ELYSIUM IN ASHES” – released worldwide!

June 14, 2019

Demir Demirkan’s first full length all-English album is release on all digital platforms worldwide! Click Here to listen on your favorite platform.

“This I Swear” is released on all digital platforms

May 21, 2019

2nd single form Demir Demirkan’s upcoming album “Elysium In Ashes” is online all digital platforms. Please use this link to listen to This I Swear on your favorite streaming platform: https://orcd.co/this_i_swear

In Demir’s words:

“This I Swear is a song about a man who had been on an altruistic path, giving all he’s got to make things work with life and people. In the end he feels that he’s been doing that to satisfy his own ego. He realizes that he had made many mistakes while trying to do good and as the saying goes he realizes that “the road to hell is paved by good intentions”. And then he meets this woman and she is the only one who takes a chance to love him. And, he is forever grateful. He swear that he will be true to her forever and devoted himself to her. “

The official video for the single was shot in Austin, Texas and will be released shortly. Here is the “Behind-The-Scenes” video including a short interview with Demir Demirkan:

X

Join the Ironheads United!

Subscribe for news, special content for members and free stuff!